Icoone® Medical Laser  2 – najnowszy model  na rynku.

Innowacje wprowadzone w najnowszym modelu, którego światowa premiera odbyła się w 2020 roku, to :

  • ponad 25% więcej aktywnej powierzchni stymulacji dzięki nowym mikrostymulatorom, co wpływa na szybsze i większe efekty zabiegowe
  • nowe programy pozwalające na dokładniejszą pracę
  • 3 nowe mikrokocówki dla bardziej spersonalizowanych zabiegów
  • ergonomiczne kształty głowic
  • podwójne głowice Robomini do pracy symetrycznej

Najnowszy Icoone® Laser Med 2 jest opatentowaną technologią, która łączy niezależne zmotoryzowane głowice w technologii Roboderm® wraz z energią światła LED i lasera. To połączenie opatentowanych i certyfikowanych przez FDA technik powoduje, że zabiegi są jeszcze bardziej skuteczne. Oferuje delikatną a zarazem efektywną stymulację, która jest jeszcze bardziej skuteczna.

Dzięki ekskluzywnemu, rozszerzonemu na skalę międzynarodową patentowi Roboderm®, Icoone® oferuje w pełni konfigurowalny zabieg odmładzania skóry i modelowania sylwetki. Roboderm® jest unikalną technologią na świecie zdolną do generowania Multi Mikropęcherzykowej Stymulacji (M.M.S.A.) za pomocą zestawu mikrootworów obecnych na powierzchni mikrostymulatorów znajdujących się w głowicach zabiegowych Icoone®. Mikrostymulatory obracają się tam i z powrotem, precyzyjnie i skutecznie stymulując skórę na całej powierzchni, docierając do najmniejszych jej części i generując do 21 600 mikrostymulacji na minutę.

Działanie stymulujące odbywa się na 3 powierzchniach jednocześnie: 2 niezależne, zmotoryzowane mikrostymulatory, które poruszają się jednocześnie na tym samym obszarze, uzupełniając swoje działanie i generując gimnastykę tkankową z efektem ujędrniającym oraz 1 centralna komora umieszczona pomiędzy mikrostymulatorami, która oddziałuje dogłębniej na tkankę tłuszczową Dlatego też technologia Roboderm® umożliwia potrojenie powierzchni stymulacji, uzyskując głębszą i bardziej efektywną stymulację skóry.

Potrójna powierzchnia ssąca pozwala również na lepsze przemieszczanie głowic, dzięki czemu operator nie musi wywierać nacisku. W ten sposób obie ręce mogą być używane jednocześnie, co zapewnia klientowi bardziej naturalną i delikatną stymulację, bez zmęczenia operatora.

Programy kosmetyczne Icoone® na twarz

Programy na twarz działają liftingująco, drenująco,poprawiają owal twarzy, redukują nadmiar tkanki tłuszczowej na podbródku, redukują zmarszczki, stymulują fibroblasty do syntezy elastyny i kolagenu, poprawiają kontur ust, ujędrniają skórę i poprawiają jej koloryt.

Zabiegi na twarz z wykorzystaniem Icoone® pozwalają spowolnić proces starzenia skóry i zachować młodzieńczy wygląd na dłużej. Są również doskonałym uzupełnieniem innych terapii na twarz, jak chociażby mezoterapii, infuzji tlenowej czy zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.