Mezoterapia igłowa Gdynia – doskonała profilaktyka starzenia się skóry

Mezoterapia igłowa Gdynia to jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych medycyny estetycznej. Mezoterapia igłowa Gdynia jest doskonałą metodą profilaktyki starzenia się skóry, oddalającą moment pojawienia się zmarszczek. Jest również pierwszym krokiem w poprawianiu kondycji i wyglądu skóry, jej odmłodzenia oraz rewitalizacji. Stosowana jest też w leczeniu cellulitu i redukcji tkanki tłuszczowej oraz do zapobiegania wypadaniu włosów. Duża popularność mezoterapii igłowej  wynika z szybko widocznych i długotrwałych efektów rewitalizacyjnych.

Mezoterapia igłowa Gdynia

Mezoterapia igłowa Gdynia – kiedy stosować

 • siateczka zmarszczek na skórze
 • zmarszczki wokół oczu, ust, na szyi i dekolcie
 • skóra wiotka, tracąca sprężystość i elastyczność
 • skóra odwodniona, przesuszona
 • skóra pozbawiona blasku, szara, wyglądająca na zmęczoną
 • rozstępy
 • cellulit
 • wypadanie włosów
 • przygotowanie skóry do opalania lub poprawa jej wyglądu po kąpielach słonecznych
 • kondycjonowanie skóry po porodzie i / lub okresie karmienia
 • podtrzymywanie efektów zabiegów medycyny estetycznej – np. po podaniu wypełniaczy
 • profilaktycznie – aby spowolnić procesy starzenia skóry i nadać jej ładniejszy wygląd.

Zabiegi dobierane są w zależności od indywidualnych potrzeb uwzględniających: obszar ciała, rodzaj cery oraz oczekiwania. Można zastosować kuracje ogólnie poprawiające kondycję i wygląd skóry lub działające precyzyjnie na wybrany problem. Praktycznie każda okolica skóry może być poddana zabiegowi mezoterapii igłowej, najczęściej jednak są to: twarz, powieki, szyja, dekolt, kontur twarzy, dłonie, ramiona, uda, pośladki, skóra głowy.

Mezoterapia igłowa gdynia

Mezoterapia igłowa Gdynia – efekty

Mezoterapia igłowa Gdynia działa lepiej od najdroższego i najbardziej zaawansowanego technologicznie kremu, bo dostarczamy substancje aktywne bezpośrednio na pożądaną głębokość (nawet 4-6 mm) do skóry właściwej. Systematycznie stosowane zabiegi mezoterapii powodują regenerację skóry oraz jej odmłodzenie. Pobudzają syntezę kolagenu i elastyny, powodują wyraźny wzrost nawilżenia skóry, poprawiają mikrokrążenie w tkance podskórnej oraz zwiększają metabolizm komórek tłuszczowych (lipoliza). Można powiedzieć, że dostarczenie skórze koktajlu zawierającego substancje aktywne sprawia, że zaczyna ona na nowo żyć i prawidłowo funkcjonować, co poprawia jej wygląd. Dzięki mezoterapii igłowej jesteśmy w stanie skorygować zmarszczki, poprawić kondycję włosów, przywrócić gładkość oraz koloryt skórze.

Mezoterapia igłowa Gdynia

Mezoterapia igłowa Gdynia przynosi najlepsze efekty, gdy wykonywana jest w serii kilku zabiegów stosowanych w dwóch fazach:

– faza lecznicza – to seria 2-5 zabiegów wykonywanych co 2 tygodnie,

– faza podtrzymująca  – co kilka miesięcy, w zależności od strefy poddanej zabiegowi oraz stosowanego koktajlu.

Mezoterapia igłowa Gdynia – sprawdzony zespół profesjonalistów

Naszym olbrzymim atutem jest zespół specjalistów. Posiadamy wiedzę i umiejętności , które pozwolą w profesjonalny sposób przeprowadzić mezoterapię igłową. Na tym jednak nie kończy się nasza rola. Pomożemy w wyborze odpowiedniego dla Twoich potrzeb rozwiązania, przygotujemy Cię do zabiegu i doradzimy w jaki sposób zadbać o efektywne przedłużenie jego dobroczynnych rezultatów.

Mezoterapia igłowa Gdynia – 6 zasad weryfikacji dobrego salonu kosmetycznego

Znalezienie dobrego gabinetu kosmetycznego świadczącego usługę mezoterapii igłowej może okazać się długotrwałym procesem. Dlatego naszych potencjalnych Klientów zapraszamy do zapoznania się z artykułem na temat podstawowych zasad weryfikacji profesjonalnego salonu kosmetycznego,