Bezboleśnie i szybko a przede wszystkim bezpiecznie – to najważniejsze cechy, które przekonują naszych Klientów, że to właśnie u nas warto przekłuć uszy.

Nasz Instytut został wyposażony w wysokiej jakości aparat Studex Systemem 75. Sprzęt ten w połączeniu z wysokimi kwalifikacjami naszego zespołu gwarantuje, że zabieg przekuwania uszu jest wyjątkowo łatwy, perfekcyjnie higieniczny i bezbolesny.

Gwarantujemy:

  • Precyzję i dokładność dzięki dokładnie widocznemu punktowi przekłucia
  • Lepsze gojenie, dzięki zapinkom pozwalającym na cyrkulację powietrza
  • Proces przekłucia jest cichy i prawie niezauważalny.

W porównaniu z innymi instrumentami, Studex System 75 nie „przestrzela” ucha, jedynie delikatnie je przekłuwa naciskiem dłoni.

Przekłuwanie uszu dzieciom

Ze względu na delikatne i bezgłośne działanie Studex System 75 idealnie sprawdzi się przy przekłuwaniu uszu dzieciom. Naszym olbrzymim atutem jest fakt, iż posiadamy dwa pistolety do przekłuwania uszu. Dzięki temu możemy przekłuć uszy jednocześnie – rozwiązanie to doskonale sprawdza się w przypadku naszych najmłodszych Klientów.

Bezbolesne przekłuwanie uszu – jak wygląda zabieg?

W pierwszej kolejności przeprowadzimy z Tobą wywiad, którego celem jest stwierdzenie ewentualnych przeciwskazań. Następnie poinformujemy cię o przebiegu zabiegu i odpowiemy na wszelkie ewentualne pytania. Na koniec przekażemy Ci szczegółowe wytyczne odnośnie pielęgnacji uszu po zabiegu.

Wkład z kolczykiem jest tak skonstruowany, aby automatycznie założyć zapinkę na kolczyk, pozostawiając optymalną odległość pomiędzy skórą a kolczykiem i zapinką, zarówno z przodu jak i z tyłu płatka ucha. Ta przestrzeń jest szczególnie ważna dla właściwego przemywania i gojenia ucha.