Instutut Urody Marzena Olszewska

Piękna latem …. nowe promocje

Zaprszamy na letnie promocje

Poniższe promocje trwają do 31 sierpnia 2020 roku.

Powiększanie ust              490 zamiast 650 pln

Powiększanie / modelowanie ust kwasem hialuronowym daje możliwość zniwelowania asymetrii, nadania im pożądanego kształtu i dodania objętości. Ideanie sprawdza się w przypadku nadmiernrj suchości ust oraz u klientek z utratą linii wargowej. Preparat do powiększania i konturowania ust kwasem hialuronowym usieciowanym ma postać krystalicznego, bardzo plastycznego i elastycznego żelu. Po wprowadzeniu do skóry powiększa usta i podkreśla ich kontur, dając bardzo naturalne efekty.

Rytuał Medik8                  220 zamiast 270 pln

Platinum Facial- Zabieg odmładzający z maską platynową, która widocznie liftinguje, odmładza i ujędrnia skórę, zapewniając jej młodszy wygląd.
Glowing Facial- luksusowy zabieg rozświetlający z witaminą C. zabieg skierowany na walkę z nierównomierną pigmentacją i kolorytem skóry. Aby uzyskać najskuteczniejsze wyniki zaleca się serię 6 zabiegów w równomiernych dwutygodniowych odstępach. Oba zabiegi są zabiegami, które obowiązuje promocja, zabieg dobieramy indywidualnie w zależności od potrzeb klienta.

Przedłużanie rzes metodą 3:1        260 zamoast 300 pln

Przedłużanie rzęs to zabieg, który zapewnia wyraziste spojrzenie nawet na kilka tygodni. Profesjonalnie przedłużone rzęsy powiększają oczy i co najważniejsze – nie wymagają malowania. Rzesy naturalne wykonane metoda 3:1 zapewnią spektakularne rezultaty w zagęszczeniu i wydłużeniu naturalnej długości włoska zachowyjąc przy tym delikatne i subtelne spokrzenie.