Kosmetyczka Marzena Olszewska Gdynia

Kosmetyczka Marzena Olszewska Gdynia zaprasza na ulicę Świętojańską, jedną z głównych ulic Śródmieścia Gdyni. Przy tej wyjątkowej arterii swoją siedzibę ma Instytut Urody Marzena Olszewska (kosmetyczka Marzena Olszewska Gdynia). Wizytówką naszego Instytutu Urody jest zgrany zespół profesjonalistek, posiadających wysokie kwalifikacje i długoletnie doświadczenie. Posiadana przez nas wiedza i umiejętności pozwalają w profesjonalny sposób przeprowadzać zabiegi oraz doradzać w wyborze odpowiedniego rozwiązania. Jako pasjonatki zawodu dbamy o systematyczne podnoszenie swoich umiejętności oraz z pasją śledzimy najnowsze trendy na rynku usług kosmetologicznych.

kosmetyczka Marzena Olszewska Gdynia

Kosmetyczka Marzena Olszewska Gdynia – profesjonalne zabiegi

W ofercie naszego Instytutu Urody (kosmetyczka Marzena Olszewska Gdynia) znajdziesz bogaty wybór zabiegów medycyny estetycznej, kosmetologii, masaży ciała oraz makijaż permanentny. Od lat największym zainteresowaniem wśród zabiegów medycyny estetycznej cieszą się zabiegi:

 • osoczem bogatopłytkowym,
 • wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym usieciowanym
 • konturowania i powiększania ust.

Szeroki wachlarz usług świadczymy w oparciu o najlepszej jakości preparaty, takie jak: Filorga, Mesoestetic, Profhilo. Wyjątkową popularnością w naszym Instytucie cieszą się zabiegi laserem frakcyjnym CO2. Ten najwyższej jakości sprzęt pozwala nam uzyskiwać spektakularne efekty w zakresie odmładzania i poprawy wyglądu skóry, likwidacji zmarszczek, a także usuwania blizn, rozstępów.

Kosmetyczka Marzena Olszewska Gdynia medycyna estetyczna wczoraj

Początków medycyny estetycznej należy poszukiwać jeszcze w starożytności, czyli w czasach powszechnego kultu piękna w starożytnym Egipcie, Grecji i Rzymie. Medycyna estetyczna jako odrębna gałąź medycyny została zapoczątkowana w latach 70 -tych XX wieku, przez francuskiego endokrynologa  Jean Jacques’a Legrande’a. Do Polski trafiła dopiero 20 lat później, po zmianie systemu politycznego. W początkowym okresie rozwoju medycyna estetyczna była niedostępna dla szerszego grona klientów, co spowodowane było wysokimi cenami zabiegów. W tamtym okresie nie cieszyła się też dobrą opinią – była bowiem wyśmiewana i traktowana, jak gorsza siostra medycyny. Dzisiaj, dzięki osiągnięciom technologicznym i odkryciom medycznym, jest nie tylko tańsza, ale coraz częściej postrzegana jest jako środek profilaktyczny, opóźniający starzenie się skóry i poprawiający jej kondycję.

kosmetyczka Marzena Olszewska Gdynia

Kosmetyczka Marzena Olszewska Gdynia medycyna estetyczna dzisiaj

Dzisiaj pod pojęciem medycyny estetycznej należy rozumieć poprawianie pewnych drobnych defektów urody, które niejednokrotnie mają niekorzystny wpływ na nasze samopoczucie. Współczesna technologia pozwala na przeprowadzanie zabiegów w sposób niemal bezbolesny i zdecydowanie mniej inwazyjny, niż ma to miejsce w przypadku chirurgii plastycznej. Specjaliści z zakresu medycyny estetycznej skupiają się przede wszystkim na profilaktyce starzenia się skóry i nadaniu jej promiennego, młodzieńczego wyglądu. Likwidacja drobnych defektów urody, takich, jak:

 • zmarszczki,
 • blizny,
 • widoczne naczynka,
 • wypadające włosy,

poprawia nastrój i pomaga pozbyć się kompleksów. Działanie medycyny estetycznej jest zatem dwutorowe: wpływa na nasz wygląd zewnętrzny oraz psychikę.

kosmetyczka Marzena Olszewska Gdynia

Kosmetyczka Marzena Olszewska Gdynia – najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej

Do najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej w naszym Instytucie (kosmetyczka Marzena Olszewska Gdynia) zaliczamy te zabiegi, które dają natychmiastowe, widoczne efekty, czyli:

 • wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym,
 • powiększanie i modelowanie ust.

Do najnowszych osiągnięć medycyny estetycznej, uważanych przez specjalistów (w tym zespół naszego Instytutu) za przełomowe, należą jednak zabiegi pozwalające na ogólne polepszenie stanu skóry i jej wyglądu, tzn.:

 1. Osocze bogatopłytkowe (coraz powszechniej wykorzystywane w mezoterapii) – umożliwia poradzenie sobie z problemami dotyczącymi skóry i włosów.
 2. Nici liftingujace PDO opracowane w Korei i coraz bardziej popularne na świecie (zastąpiły inwazyjny lifting). Nici wszczepione pod skórę rozpuszczają się stopniowo, stymulując syntezę kolagenu, fibroblastów i angiogenezę, co powoduje, że skóra staje się bardziej napięta, jędrna i wzmocniona.
 3.  Nowoczesna metoda odmładzania skóry, w której wykorzystywany jest laser frakcyjny CO2. Laser zmniejsza drobne zmarszczki, wygładza bruzdy, koryguje blizny potrądzikowe i poprawia koloryt skóry.
kosmetyczka Marzena Olszewska Gdynia

Kosmetyczka Marzena Olszewska Gdynia –  sprawdzony zespół specjalistów

Olbrzymim atutem naszego Instytutu (kosmetyczka Marzena Olszewska Gdynia) jest zespół specjalistów. Posiadamy wiedzę i umiejętności, które pozwalają w profesjonalny sposób przeprowadzać zabiegi. Na tym jednak nie kończy się nasza rola. Pomagamy w wyborze odpowiednich dla Twoich potrzeb rozwiązań. Służymy radą i pomocą na etapie przygotowania do zabiegu oraz doradzamy w jaki sposób zadbać o efektywne przedłużenie jego dobroczynnych rezultatów.

Kosmetyczka Marzena Olszewska Gdynia – nowoczesny sprzęt i najwyższej klasy kosmetyki

Specjaliści naszego Instytutu (kosmetyczka Marzena Olszewska Gdynia) korzystają z nowoczesnego sprzętu i najwyższej klasy kosmetyków.

kosmetyczka Marzena Olszewska Gdynia

Wyjątkową popularnością wśród naszych Klientów cieszą się zabiegi laserem frakcyjnym CO2, który jest najnowocześniejszą metodą techniki laserowej stymulującą syntezę nowego kolagenu. Laser służy do trwałej i całkowitej regeneracji skóry oraz intensywnej stymulacji syntezy nowego kolagenu. Frakcyjne wygładzanie skóry redukuje drobne zmarszczki, poprawia odcień i teksturę skóry, przywraca jej jędrność i zamyka duże pory. Laser frakcyjny spłyca również głębokie zmarszczki i blizny.

Wskazania do zabiegu:

Odmładzanie skóry

 • wiotkość skóry – głębokie zmarszczki
 • drobne zmarszczki, w tym zmarszczki wokół oczu i zmarszczki wokół ust
 • poszerzone pory i niejednolity odcień skóry

Blizny

 • potrądzikowe
 • poparzeniowe
 • pooparzeniowe i pourazowe
 • blizny przerosłe i keloidy
 • rozstępy.
kosmetyczka Marzena Olszewska Gdynia

Kosmetyczka Marzena Olszewska Gdynia oferuje szereg zabiegów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.