Kosmetyczka Gdynia – szeroka oferta

Kosmetyczka Gdynia (Instytut Urody Marzena Olszewska) – w naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór zabiegów medycyny estetycznej, kosmetologii, masaży ciała oraz makijaż permanentny. Kosmetyczka Gdynia, dobra kosmetyczka Gdynia (Instytut Urody Marzena Olszewska) oferuje bogaty wybór zabiegów medycyny estetycznej, kosmetologii, masaży ciała oraz makijaż permanentny. Wśród zabiegów medycyny estetycznej największym zainteresowaniem cieszą się zabiegi:

 • osoczem bogatopłytkowym,
 • wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym usieciowanym
 • konturowania i powiększania ust.

Kosmetyczka Gdynia, Gabinet kosmetyczny Gdynia (Instytut Urody Marzena Olszewska) zabiegi wykonuje przy użyciu najlepszej jakości preparatów takich jak Filorga, Mesoestetic, Profhilo. Wyjątkową popularnością w naszym Instytucie cieszą się zabiegi laserem frakcyjnym CO2. Ten najwyższej jakości sprzęt pozwala nam uzyskiwać spektakularne efekty w zakresie odmładzania i poprawy wyglądu skóry, likwidacji zmarszczek, a także usuwania blizn, rozstępów.

Kosmetyczka Gdynia – rys historyczny medycyny estetycznej

Początków medycyny estetycznej należy poszukiwać jeszcze w starożytności, czyli w czasach powszechnego kultu piękna w starożytnym Egipcie, Grecji i Rzymie. Medycyna estetyczna jako odrębna gałąź medycyny została zapoczątkowana w latach 70 -tych XX wieku, przez francuskiego endokrynologa  Jean Jacques’a Legrande’a. Do Polski trafiła dopiero 20 lat później, po zmianie systemu politycznego. W początkowym okresie rozwoju medycyna estetyczna była niedostępna dla szerszego grona klientów, co spowodowane było wysokimi cenami zabiegów. W tamtym okresie nie cieszyła się też dobrą opinią – była bowiem wyśmiewana i traktowana, jak gorsza siostra medycyny. Dzisiaj, dzięki osiągnięciom technologicznym i odkryciom medycznym, jest nie tylko tańsza, ale coraz częściej postrzegana jest jako środek profilaktyczny, opóźniający starzenie się skóry i poprawiający jej kondycję.

Kosmetyczka Gdynia – współczesna odsłona medycyny estetycznej

Dzisiaj pod pojęciem medycyny estetycznej należy dzisiaj rozumieć poprawianie pewnych drobnych defektów urody, które niejednokrotnie mają niekorzystny wpływ na nasze samopoczucie. Współczesna technologia pozwala na przeprowadzanie zabiegów w sposób niemal bezbolesny i zdecydowanie mniej inwazyjny, niż ma to miejsce w przypadku chirurgii plastycznej. Kosmetyczka Gdynia (Instytut Urody Marzena Olszewska) jako specjalista z zakresu medycyny estetycznej skupia się przede wszystkim na profilaktyce starzenia się skóry i nadaniu jej promiennego, młodzieńczego wyglądu. Likwidacja drobnych defektów urody, takich, jak:

 • zmarszczki,
 • blizny,
 • widoczne naczynka,
 • wypadające włosy,

poprawia nastrój i pomaga pozbyć się kompleksów. Działanie medycyny estetycznej jest zatem dwutorowe: wpływa na nasz wygląd zewnętrzny oraz psychikę.

Kosmetyczka Gdynia (Instytut Urody Marzena Olszewska)

Kosmetyczka Gdynia – najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej

Kosmetyczka Gdynia (Instytut Urody Marzena Olszewska) do najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej zalicza te zabiegi, które dają natychmiastowe, widoczne efekty, czyli:

 • wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym,
 • powiększanie i modelowanie ust.

Do najnowszych osiągnięć medycyny estetycznej, uważanych przez kosmetyczkę Gdynię za przełomowe, należą jednak zabiegi pozwalające na ogólne polepszenie stanu skóry i jej wyglądu, tzn.:

 1. Osocze bogatopłytkowe (coraz powszechniej wykorzystywane w mezoterapii) – umożliwia poradzenie sobie z problemami dotyczącymi skóry i włosów.
 2. Nici liftingujace PDO opracowane w Korei i coraz bardziej popularne na świecie (zastąpiły inwazyjny lifting). Nici wszczepione pod skórę rozpuszczają się stopniowo, stymulując syntezę kolagenu, fibroblastów i angiogenezę, co powoduje, że skóra staje się bardziej napięta, jędrna i wzmocniona.
 3.  Nowoczesna metoda odmładzania skóry, w której wykorzystywany jest laser frakcyjny CO2. Laser zmniejsza drobne zmarszczki, wygładza bruzdy, koryguje blizny potrądzikowe i poprawia koloryt skóry.
Kosmetyczka Gdynia (Instytut Urody Marzena Olszewska)

Kosmetyczka Gdynia –  sprawdzony zespół profesjonalistów

Olbrzymim atutem Kosmetyczki Gdyni (Instytutu Urody Marzeny Olszewskiej) jest zespół specjalistów. Posiadamy wiedzę i umiejętności , które pozwolą w profesjonalny sposób przeprowadzić zabieg. Na tym jednak nie kończy się nasza rola. Pomożemy w wyborze odpowiedniego dla Twoich potrzeb rozwiązania, przygotujemy Cię do zabiegu i doradzimy w jaki sposób zadbać o efektywne przedłużenie jego dobroczynnych rezultatów.

Kosmetyczka Gdynia –  najwyższej klasy sprzęt i nowej generacji kosmetyki

Kosmetyczka Gdynia (Instytut Urody Marzena Olszewska) korzysta z nowoczesnego sprzętu i najwyższej klasy kosmetyków. Wyjątkową popularnością w naszym Instytucie cieszą się zabiegi laserem frakcyjnym CO2, który jest najnowocześniejszą metodą techniki laserowej stymulującą syntezę nowego kolagenu. Laser służy do trwałej i całkowitej regeneracji skóry oraz intensywnej stymulacji syntezy nowego kolagenu. Frakcyjne wygładzanie skóry redukuje drobne zmarszczki, poprawia odcień i teksturę skóry, przywraca jej jędrność i zamyka duże pory. Laser frakcyjny spłyca również głębokie zmarszczki i blizny.

Wskazania do zabiegu:

Odmładzanie skóry

 • wiotkość skóry – głębokie zmarszczki
 • drobne zmarszczki, w tym zmarszczki wokół oczu i zmarszczki wokół ust
 • poszerzone pory i niejednolity odcień skóry

Blizny

 • potrądzikowe
 • poparzeniowe
 • pooparzeniowe i pourazowe
 • blizny przerosłe i keloidy
 • rozstępy

Kosmetyczka Gdynia – 6 zasad weryfikacji dobrego salonu kosmetycznego

Znalezienie dobrego gabinetu kosmetycznego może okazać się długotrwałym procesem. Dlatego naszych potencjalnych Klientów zapraszamy do zapoznania się z artykułem na temat podstawowych zasad weryfikacji profesjonalnego salonu kosmetycznego

Kosmetyczka Gdynia (Instytut Urody Marzena Olszewska) oferuje szereg zabiegów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.