Piercing to ozdoba ciała za pomocą kolczyków.   To metoda z której od wielu lat korzystają zarówno kobiety jak i mężczyźni. 

Co daje nam piercing ?

Bardziej atrakcyjny wygląd i poczucie pewności siebie. Kolczyki mogą być delikatne, eleganckie albo szalone 😉  Gwarantujemy najwyższa jakość wykonywania zabiegu przez doświadczonego piercera – dokładniej piercerki 🙂

U nas przeklujesz ucho – zarówno w płatku ucha, jak i w chrząstce, nos, pępek, język, sutki i usta!

Jak wyglada zabieg ? 

Przekłuwanie odbywa się za pomocą igły i sterylnych/jednorazowych narzędzi oraz kolczyków z najbezpieczniejszego materiału – tytanu G23, który nie wykazuje właściwości uchylających.

Przeciwwskazania do zabiegu :

  • przeziębienie/choroba
  • nowotwór
  • zaburzenia krzepliwości krwi
  • ciąża/karmienie piersią 
  • planowane badania lekaskie wymagające wyciagnięcia biżuterii 
  • zbliżające się wakacje/urlop nad wodą

Przekłuwanie uszu

Bezboleśnie i szybko a przede wszystkim bezpiecznie – to najważniejsze cechy, które przekonują naszych Klientów, że to właśnie u nas warto przekłuć uszy.

Nasz gabinet został wyposażony w wysokiej jakości aparat Studex Systemem 75. Sprzęt ten w połączeniu z wysokimi kwalifikacjami naszego zespołu gwarantuje, że zabieg przekuwania uszu jest wyjątkowo łatwy, perfekcyjnie higieniczny i bezbolesny.

Gwarantujemy:

  • Precyzję i dokładność dzięki dokładnie widocznemu punktowi przekłucia
  • Lepsze gojenie, dzięki zapinkom pozwalającym na cyrkulację powietrza
  • Proces przekłucia jest cichy i prawie niezauważalny.

W porównaniu z innymi instrumentami, Studex System 75 nie „przestrzela” ucha, jedynie delikatnie je przekłuwa naciskiem dłoni.

Przekłuwanie uszu dzieciom

Ze względu na delikatne i bezgłośne działanie Studex System 75 idealnie sprawdzi się przy przekłuwaniu uszu dzieciom. Naszym olbrzymim atutem jest fakt, iż posiadamy dwa pistolety do przekłuwania uszu. Dzięki temu możemy przekłuć uszy jednocześnie – rozwiązanie to doskonale sprawdza się w przypadku naszych najmłodszych Klientów.

Bezbolesne przekłuwanie uszu – jak wyglada zabieg?

W pierwszej kolejności przeprowadzimy z Tobą wywiad, którego celem jest stwierdzenie ewentualnych przeciwskazań. Następnie poinformujemy cię o przebiegu zabiegu i odpowiemy na wszelkie ewentualne pytania. Na koniec przekażemy Ci szczegółowe wytyczne odnośnie pielęgnacji uszu po zabiegu.

Przekłuwanie uszu – kolczyki

Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości kolczyków. Każdy kolczyk wraz z zapinką jest pakowany w swoje własne, sterylne, przeźroczyste pudełko (blister).

Wkład z kolczykiem jest tak skonstruowany, aby automatycznie założyć zapinkę na kolczyk, pozostawiając optymalną odległość pomiędzy skórą a kolczykiem i zapinką, zarówno z przodu jak i z tyłu płatka ucha. Ta przestrzeń jest szczególnie ważna dla właściwego przemywania i gojenia ucha.