Wisenne odświeżanie

Zapraszamy na wiosenne promocje…

Poniższe promocje trwają do 31 maja 2020 roku.

LASER FRAKCYJNY CO2 teraz do -25% upustu
Twarz 880 zł zamiast 1100 zł

Twarz+szyja+dekolt 1500 zł zamiast 2.000 zł

Dzięki zabiegowi laserem frakcyjnym CO2 uzyskasz efekt liftingu, odmłodzenia lub redukcji blizn, a niesamowite efekty widoczne będą już po pierwszym zabiegu. LASER FRAKCYJNY CO2 jest najnowocześniejszą metodą techniki laserowej stymulującą syntezę nowego kolagenu, co pomaga w walce z oznakami starzenia, przywraca jej gęstość i jędrność

Więcej o zabiegu laserem frakcyjnym czytaj tutaj

Makijaż Permanentny Ust

790 zł zamiast 1.000 zł

Zapomnij o kolorowych szminkach i konieczności poprawiania makijażu po każdym łyku kawy. Twoje usta będą wyglądać świeżo i pięknie przez cały dzień, nawet podczas jedzenia czy uprawiania sportu. Makijaż permanentny polecany jest w szczególności paniom, które mają słabo ukrwione, a przez to blade usta. Idealnie sprawdzi się również u Pań, które ze względu na uczulenie nie mogą używać tradycyjnych kosmetyków do malowania ust. Osoby zabiegane lubiące wyglądać dobrze także bardzo skorzystają z wygody posiadania makijażu ust.

Wiecej o zabiegu makijaż permanentny  tutaj

Lifting Extra

(twarz, szyja, dekolt)
290 zł zamiast 325 zł

Kompleksowy 4 FAZOWY zabieg, który radykalnie przywróci skórze dawny blask i jędrność. Zastosowanie nowoczesnej technologii RF, elektroporacji oraz substancji aktywnych daje możliwość wszechstronnej rewitalizacji zarówno w głębokich jak i płytkich warstwach skóry. Spektakularne efekty potęgowane są zastosowaniem skondensowanego serum.

md:Tranex Retipeel

(twarz, szyja, dekolt)
190 zł zamiast 230zł

Nowoczesny peeling zwalczający przebarwienia i fotostarzenie się skóry.

Powyższe promocje trwają do 31 maja 2020!