Kosmetyczka Gdynia – zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Kosmetyczka Gdynia 2023 rok – profesjonalne zabiegi

W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór zabiegów medycyny estetycznej, kosmetologii, masaży ciała oraz makijaż permanentny. Wśród zabiegów medycyny estetycznej największym zainteresowaniem cieszą się zabiegi:

 • osoczem bogatopłytkowym,
 • wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym usieciowanym
 • konturowania i powiększania ust.

Zabiegi wykonujemy przy użyciu najlepszej jakości preparatów takich jak Filorga, Mesoestetic, Profhilo. Wyjątkową popularnością w naszym Instytucie cieszą się zabiegi laserem frakcyjnym CO2. Ten najwyższej jakości sprzęt pozwala nam uzyskiwać spektakularne efekty w zakresie odmładzania i poprawy wyglądu skóry, likwidacji zmarszczek, a także usuwania blizn, rozstępów.

Kosmetyczka Gdynia 2023 rok– medycyna estetyczna wczoraj

Początków medycyny estetycznej należy poszukiwać jeszcze w starożytności, czyli w czasach powszechnego kultu piękna w starożytnym Egipcie, Grecji i Rzymie. Medycyna estetyczna jako odrębna gałąź medycyny została zapoczątkowana w latach 70 -tych XX wieku, przez francuskiego endokrynologa  Jean Jacques’a Legrande’a. Do Polski trafiła dopiero 20 lat później, po zmianie systemu politycznego. W początkowym okresie rozwoju medycyna estetyczna była niedostępna dla szerszego grona klientów, co spowodowane było wysokimi cenami zabiegów. W tamtym okresie nie cieszyła się też dobrą opinią – była bowiem wyśmiewana i traktowana, jak gorsza siostra medycyny. Dzisiaj, dzięki osiągnięciom technologicznym i odkryciom medycznym, jest nie tylko tańsza, ale coraz częściej postrzegana jest jako środek profilaktyczny, opóźniający starzenie się skóry i poprawiający jej kondycję.

Kosmetyczka Gdynia 2023 rok– medycyna estetyczna dzisiaj

Dzisiaj pod pojęciem medycyny estetycznej należy dzisiaj rozumieć poprawianie pewnych drobnych defektów urody, które niejednokrotnie mają niekorzystny wpływ na nasze samopoczucie. Współczesna technologia pozwala na przeprowadzanie zabiegów w sposób niemal bezbolesny i zdecydowanie mniej inwazyjny, niż ma to miejsce w przypadku chirurgii plastycznej. Specjaliści z zakresu medycyny estetycznej skupiają się przede wszystkim na profilaktyce starzenia się skóry i nadaniu jej promiennego, młodzieńczego wyglądu. Likwidacja drobnych defektów urody, takich, jak:

 • zmarszczki,
 • blizny,
 • widoczne naczynka,
 • wypadające włosy,

poprawia nastrój i pomaga pozbyć się kompleksów. Działanie medycyny estetycznej jest zatem dwutorowe: wpływa na nasz wygląd zewnętrzny oraz psychikę.

Kosmetyczka Gdynia 2023 rok

Kosmetyczka Gdynia 2023 rok– najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej

Do najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej w dalszym ciągu zaliczamy te zabiegi, które dają natychmiastowe, widoczne efekty, czyli:

 • wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym,
 • powiększanie i modelowanie ust.

Do najnowszych osiągnięć medycyny estetycznej, uważanych przez specjalistów za przełomowe, należą jednak zabiegi pozwalające na ogólne polepszenie stanu skóry i jej wyglądu, tzn.:

 1. Osocze bogatopłytkowe (coraz powszechniej wykorzystywane w mezoterapii) – umożliwia poradzenie sobie z problemami dotyczącymi skóry i włosów.
 2. Nici liftingujace PDO opracowane w Korei i coraz bardziej popularne na świecie (zastąpiły inwazyjny lifting). Nici wszczepione pod skórę rozpuszczają się stopniowo, stymulując syntezę kolagenu, fibroblastów i angiogenezę, co powoduje, że skóra staje się bardziej napięta, jędrna i wzmocniona.
 3.  Nowoczesna metoda odmładzania skóry, w której wykorzystywany jest laser frakcyjny CO2. Laser zmniejsza drobne zmarszczki, wygładza bruzdy, koryguje blizny potrądzikowe i poprawia koloryt skóry.
Kosmetyczka Gdynia 2023 rok

Kosmetyczka Gdynia 2023 rok –  sprawdzony zespół specjalistów

Naszym olbrzymim atutem jest zespół specjalistów. Posiadamy wiedzę i umiejętności , które pozwolą w profesjonalny sposób przeprowadzić zabieg. Na tym jednak nie kończy się nasza rola. Pomożemy w wyborze odpowiedniego dla Twoich potrzeb rozwiązania, przygotujemy Cię do zabiegu i doradzimy w jaki sposób zadbać o efektywne przedłużenie jego dobroczynnych rezultatów.

Kosmetyczka Gdynia 2023 rok –  nowoczesny sprzęt i najwyższej klasy kosmetyki

Nasi specjaliści korzystają z nowoczesnego sprzętu i najwyższej klasy kosmetyków.

Wyjątkową popularnością w naszym Instytucie cieszą się zabiegi laserem frakcyjnym CO2, który jest najnowocześniejszą metodą techniki laserowej stymulującą syntezę nowego kolagenu. Laser służy do trwałej i całkowitej regeneracji skóry oraz intensywnej stymulacji syntezy nowego kolagenu. Frakcyjne wygładzanie skóry redukuje drobne zmarszczki, poprawia odcień i teksturę skóry, przywraca jej jędrność i zamyka duże pory. Laser frakcyjny spłyca również głębokie zmarszczki i blizny.

Wskazania do zabiegu:

Odmładzanie skóry

 • wiotkość skóry – głębokie zmarszczki
 • drobne zmarszczki, w tym zmarszczki wokół oczu i zmarszczki wokół ust
 • poszerzone pory i niejednolity odcień skóry

Blizny

 • potrądzikowe
 • poparzeniowe
 • pooparzeniowe i pourazowe
 • blizny przerosłe i keloidy
 • rozstępy

Kosmetyczka Gdynia 2023 rok oferuje szereg zabiegów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.