Gabinet kosmetyczny Gdynia  – profesjonalne zabiegi

Gabinet kosmetyczny Gdynia (Instytut Urody Marzena Olszewska) oferuje bogaty wybór zabiegów medycyny estetycznej, kosmetologii,  masaży ciała oraz makijaż permanentny. W Gabinecie Kosmetycznym Gdynia (Instytucie Urody Marzeny Olszewskiej) wśród zabiegów medycyny estetycznej największym zainteresowaniem  cieszą się zabiegi:

 • osoczem bogatopłytkowym, 
 • wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym usieciowanym,
 • oraz konturowania i powiększania ust.

Zabiegi w Gabinecie Kosmetycznym Gdynia (Instytucie Urody Marzeny Olszewskiej) wykonujemy przy użyciu najlepszej jakości preparatów takich jak Filorga, Mesoestetic, Profhilo.  Wyjątkową popularnością w naszym Gabinecie cieszą się zabiegi laserem frakcyjnym CO2. Ten najwyższej jakości sprzęt pozwala nam uzyskiwać spektakularne efekty w zakresie odmładzania i poprawy wyglądu skóry, likwidacji zmarszczek, a także usuwania blizn, rozstępów.

Gabinet kosmetyczny Gdynia

 

Gabinet kosmetyczny Gdynia – medycyna estetyczna

Pod pojęciem medycyny estetycznej należy dzisiaj rozumieć poprawianie pewnych drobnych defektów urody, które niejednokrotnie mają niekorzystny wpływ na nasze samopoczucie. Współczesna technologia pozwala na przeprowadzanie zabiegów w sposób niemal bezbolesny i zdecydowanie mniej inwazyjny, niż ma to miejsce w przypadku chirurgii plastycznej. Specjaliści z zakresu medycyny estetycznej w Gabinecie Kosmetycznym Gdynia (Instytucie Urody Marzeny Olszewskiej) skupiają się przede wszystkim na profilaktyce starzenia się skóry i nadaniu jej promiennego, młodzieńczego wyglądu. Likwidacja drobnych defektów urody, takich, jak:

 • zmarszczki,
 • blizny,
 • widoczne naczynka,
 • wypadające włosy,

poprawia nastrój i pomaga pozbyć się kompleksów. Działanie medycyny estetycznej jest zatem dwutorowe: wpływa na nasz wygląd zewnętrzny oraz psychikę.

Gabinet Kosmetyczny Gdynia

Gabinet kosmetyczny Gdynia – najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej

Do najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej w Gabinecie Kosmetycznym Gdynia (Instytucie Urody Marzena Olszewska) zaliczamy te zabiegi, które dają natychmiastowe, widoczne efekty, czyli:

 • wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym,
 • powiększanie i modelowanie ust.

Do najnowszych osiągnięć medycyny estetycznej, uważanych przez specjalistów za przełomowe, należą jednak zabiegi pozwalające na ogólne polepszenie stanu skóry i jej wyglądu, tzn.:

 1. Osocze bogatopłytkowe (coraz powszechniej wykorzystywane w mezoterapii) – umożliwia poradzenie sobie z problemami dotyczącymi skóry i włosów.
 2. Nici liftingujace PDO opracowane w Korei i coraz bardziej popularne na świecie (zastąpiły inwazyjny lifting). Nici wszczepione pod skórę rozpuszczają się stopniowo, stymulując syntezę kolagenu, fibroblastów i angiogenezę, co powoduje, że skóra staje się bardziej napięta, jędrna i wzmocniona.
 3.  Nowoczesna metoda odmładzania skóry, w której wykorzystywany jest laser frakcyjny CO2. Laser zmniejsza drobne zmarszczki, wygładza bruzdy, koryguje blizny potrądzikowe i poprawia koloryt skóry.
Gabinet Kosmetyczny Gdynia

Gabinet kosmetyczny Gdynia – nowoczesny sprzęt i najwyższej klasy kosmetyki

Szeroki wachlarz usług oferowanych przez Gabinet Kosmetyczny Gdynia (Instytut Urody Marzena Olszewska) wsparty jest nowoczesnym sprzętem i najwyższej klasy kosmetykami. Wyjątkową popularnością w naszym Instytucie cieszą się zabiegi laserem frakcyjnym CO2, który jest najnowocześniejszą metodą techniki laserowej stymulującą syntezę nowego kolagenu. Laser służy do trwałej i całkowitej regeneracji skóry oraz intensywnej stymulacji syntezy nowego kolagenu. Frakcyjne wygładzanie skóry redukuje drobne zmarszczki, poprawia odcień i teksturę skóry, przywraca jej jędrność i zamyka duże pory. Laser frakcyjny spłyca również głębokie zmarszczki i blizny.

Gabinet kosmetyczny Gdynia

Wskazania do zabiegu:

Odmładzanie skóry

 • wiotkość skóry – głębokie zmarszczki
 • drobne zmarszczki, w tym zmarszczki wokół oczu i zmarszczki wokół ust
 • poszerzone pory i niejednolity odcień skóry

Blizny

 • potrądzikowe
 • poparzeniowe
 • pooparzeniowe i pourazowe
 • blizny przerosłe i keloidy
 • rozstępy

Przebarwienia, plamy starcze, niejednolity koloryt skóry

Gabinet kosmetyczny Gdynia

Laser frakcyjny CO2 pozwala na najskuteczniejsze wykonywanie zabiegów. Emituje on wiązkę , która dociera do skóry właściwej, uruchamiając silne procesy regeneracji. Dzięki temu likwidowane są przebarwienia i blizny, a także poprawia się elastyczność skóry. Dzięki najnowszym systemom zainstalowanym w laserze frakcyjnym CO2 okres rekonwalescencji po zabiegu zmniejsza się do niezbędnego minimum.

Ten najwyższej jakości sprzęt pozwala w Gabinecie Kosmetycznym Gdynia (Instytucie Urody Marzena Olszewska) uzyskiwać spektakularne efekty w zakresie odmładzania i poprawy wyglądu skóry, likwidacji zmarszczek, a także usuwania blizn, rozstępów.

Gabinet kosmetyczny Gdynia – 6 zasad weryfikacji dobrego salonu kosmetycznego

Znalezienie dobrego gabinetu kosmetycznego może okazać się długotrwałym procesem. Dlatego naszych potencjalnych Klientów zapraszamy do zapoznania się z artykułem na temat podstawowych zasad weryfikacji profesjonalnego salonu kosmetycznego,

Gabinet kosmetyczny Gdynia

Gabinet kosmetyczny Gdynia – sprawdzony zespół specjalistów

Olbrzymim atutem Gabinetu Kosmetycznego Gdynia jest zespół specjalistów. Posiadamy wiedzę i umiejętności , które pozwolą w profesjonalny sposób przeprowadzić  zabieg.  Na tym jednak nie kończy się nasza rola. Pomożemy w wyborze odpowiedniego dla Twoich potrzeb rozwiązania, przygotujemy Cię do zabiegu i doradzimy w jaki sposób zadbać o efektywne przedłużenie jego dobroczynnych rezultatów.

Gabinet kosmetyczny Gdynia

Gabinet kosmetyczny Gdynia – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty:

Therma lifting: https://instytut-urody-gdynia.pl/uslugi/therma-lifting/

Mezoterapia bezigłowa: https://instytut-urody-gdynia.pl/uslugi/mezoterapia-beziglowa/

Mikrodermabrazja diamentowa: https://instytut-urody-gdynia.pl/uslugi/mikrodermabrazja-diamentowa/

Peeling kawitacyjny: https://instytut-urody-gdynia.pl/uslugi/peeling-kawitacyjny/

Rytuał JUVENA: https://instytut-urody-gdynia.pl/uslugi/rytual-juvena/

Retix C: https://instytut-urody-gdynia.pl/uslugi/retix_c/